Webinar: Spełnij wymagania dyrektywy NIS2

Z przyjemnością zapraszamy na 45-minutowy webinar dedykowany Pracownikom Działów IT szpitali, którego celem jest omówienie wykorzystania rozwiązania Trend Micro Vision One w dobie spełnienia warunków NIS2. W trakcie spotkania zaprezentujemy, jak praktycznie spełnić wymagania dyrektywy NIS2, wykorzystując jednolitą platformę Trend Micro Vision One. Rozwiązanie to stanowi centrum wykrywania, monitorowania, zarządzania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa, połączone z dynamiczną analizą ryzyka.

Nasi eksperci z dziedziny cyberbezpieczeństwa przedstawią najnowsze trendy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wyzwaniami, jakie stawia NIS2 w Państwa placówce.

Przekonaj się, jak nowoczesne podejście do budowania bezpieczeństwa IT może dać szybki i skuteczny efekt, przy minimalnym nakładzie pracy i optymalizacji finansowej.

Już 25 maja, start godzina 10:00!

Spotkanie dedykowane jest Kierownikom i Administratorom IT w szpitalach.

Liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnictwo jest bezpłatne.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego oraz otrzymanie potwierdzenia od organizatora drogą e-mailową.

Kontakt:

Krzysztof Jaśkiewicz
Dyrektor Pionu Sprzedaży ITSS
+48 733 888 020
krzysztof.jaskiewicz@itss.pl

Warto przeczytać