IT Systems & Solutions

Spółka IT Systems and Solutions została założona w roku 2007 przez grupę ludzi, którzy swoje bogate doświadczenia zawodowe zdobywali w największych firmach informatycznych istniejących na polskim rynku. Naszą misją jest wspieranie rozwoju naszych Klientów poprzez dostarczenie im fachowej wiedzy oraz zaangażowanie i rzetelność w realizacji powierzonych nam zadań.

Stałe doskonalenie naszych umiejętności i nieprzerwane pogłębianie wiedzy, gwarantuje dostarczenie rozwiązań opartych o najnowsze technologie i najlepsze praktyki. Swoją ofertę adresujemy do Klientów, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych technologii do budowy i zabezpieczenia środowisk IT.

Zarząd

DANIEL JAWORSKI

Prezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie, kierunku „Zastosowania Informatyki w Biznesie”. Jest współwłaścicielem i współzałożycielem IT Systems and Solutions Sp. z o.o. Od wielu lat w branży IT na stanowiskach managerskich, m.in. w firmach takich jak Computerland S.A., Altkom Akademia S.A., Asseco Business Solutions S.A. Odpowiedzialny za wizję rozwoju oraz strategię Spółki.

GRZEGORZ ŁAZĘCKI

Członek Zarządu

W 2003 roku ukończył z wyróżnieniem Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od 2002 roku związany z branżą IT. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywał u największych polskich integratorów: Ster-Projekt, Altkom, Asseco Business Solutions S.A. Od momentu tworzenia IT Systems and Solutions odpowiada za rozwój produktów. Współtwórca nagradzanych ogólnopolskich projektów informatycznych.