Oferty pracy i staży

Jeśli wyszukiwane przez Ciebie stanowisko nie jest obecnie dostępne, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne

Aplikuj

Prosimy o dołączenie oświadczenia do przesyłanych dokumentów:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Systems and Solutions Sp. z o.o, ul. Syta 68A, 02-993 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.

Kogo szukamy?

Profil kandydata uzależniony jest od stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy.

Na stanowiska w dziale sprzedaży szukamy osób z doświadczeniem w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów na coraz bardziej wymagającym rynku Klienta IT. Osób, które potrafią czerpać motywację z pracy samodzielnej jak i zespołowej.

W przypadku działu rozwoju produktów szukamy innowacyjnych specjalistów z danej dziedziny, otwartych na nowoczesne rozwiązania. Osób, które potrafią szybko odnaleźć się w nowych warunkach, gdyż praca ta wiąże się z realizacją zaawansowanych przedsięwzięć dla naszych Klientów.

Proces rekrutacji

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Publikacja ogłoszenia rekrutacyjnego na stronie internetowej ITSS oraz na stronach portali rekrutacyjnych.
  2. Analiza i selekcja przesłanych dokumentów aplikacyjnych pod względem zgodności kwalifikacji z wymaganiami uwzględnionymi w ogłoszeniu.
  3. Spotkanie wybranych kandydatów z HR Managerem.
  4. Rozmowa techniczna z Managerem Zespołu obejmująca testy i zadania programistyczne.
  5. Spotkanie z Zarządem firmy (dotyczy kluczowych stanowisk).
  6. Informacja zwrotna. Każdy z naszych kandydatów otrzyma informację telefoniczną bądź mailową o efekcie końcowym rekrutacji.

Przyjazne środowisko pracy

Zależy nam aby nasi pracownicy z chęcią przychodzili do pracy. Nie rywalizujemy ze sobą, chętnie uczymy się od siebie wzajemnie, a sugestie i opnie naszych pracowników są dla nas ważne przy podejmowaniu decyzji o firmie.

Inicjatywa

Nie boimy się inicjatywy ze strony naszych pracowników. Do każdego z Ich pomysłów podchodzimy indywidualnie i z entuzjazmem.

Rozwój

Umożliwiamy naszym pracownikom dostęp do najnowszych technologii oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Innowacyjne
i kompleksowe
projekty

pozwolą Ci na niestandardową i pozbawioną rutyny pracę.

Bezpieczeństwo

Po okresie próbnym naszym pracownikom gwarantujemy szeroki pakiet opieki medycznej, którym mogą objąć również swoich bliskich.

Stabilizacja

Aktywny rozwój firmy i rezultaty naszej pracy sprawiają, że nasi pracownicy mogą ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Równowaga

Nie jesteśmy korporacją. Mamy świadomość jak ważne jest zachowanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. U nas nie będziesz miał z tym problemu.

Relacje

Stawiamy na partnerskie relacje, uczciwość i obustronne zaangażowanie przy realizacji wyznaczonych celów. Organizujemy też okolicznościowe imprezy integracyjne i rekreacyjne.