Śniadanie technologiczne: Spełnij wymagania dyrektywy NIS2

Z przyjemnością zapraszamy na śniadanie technologiczne, którego celem jest omówienie wykorzystania rozwiązania Trend Micro Vision One w dobie spełnienia warunków dyrektywy NIS2. W trakcie spotkania zaprezentujemy, jak praktycznie spełnić wymagania dyrektywy NIS2, wykorzystując jednolitą platformę Trend Micro Vision One. Rozwiązanie to stanowi centrum wykrywania, monitorowania, zarządzania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa, połączone z dynamiczną analizą ryzyka.

Nasi eksperci z dziedziny cyberbezpieczeństwa przedstawią najnowsze trendy w dziedzinie bezpieczeństwa informacji oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z wyzwaniami, jakie stawia NIS2 w Państwa organizacji.

Serdecznie zapraszamy, aby przekonać się, jak nowoczesne podejście do budowania bezpieczeństwa IT może dać szybki i skuteczny efekt, przy minimalnym nakładzie pracy i optymalizacji finansowej.

Spotkanie dedykowane jest Kierownikom i Administratorom sektora IT.

Do zobaczenia!

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA

13 czerwca 2023r., g. 9:30 -13:00

Restauracja STREFA

ul. Próżna 9, 00-107 Warszawa

O czym będziemy rozmawiać?

– Platforma XDR Vision One lekiem na braki personelu i złożone zagrożenia

– Praktyczne wykorzystanie platformy na przykładzie złożonej infekcji

– Co to jest ASRM?

– Nowoczesne praktyki dotyczące wdrożeń i analizy ryzyka

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego oraz otrzymanie potwierdzenia od organizatora drogą e-mailową.

Kontakt:

Krzysztof Jaśkiewicz, Dyrektor Pionu Sprzedaży ITSS, +48 733 888 020, krzysztof.jaskiewicz@itss.pl

Warto przeczytać