Śniadanie technologiczne: praktyczne aspekty bezpiecznego środowiska IT

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe w swoim charakterze spotkanie z najnowszymi technologiami IT organizowane we współpracy z wiodącymi markami branży informatycznej – Dell Technologies Poland, McAfee i Arrow ECS. Prezentowane rozwiązania dedykowane są dla klientów wykorzystujących rozwiązania chmurowe, hybrydowe oraz on-premise lub planujących wdrażać tego typu modele. Nietuzinkowy charakter wydarzenia zapewni najnowocześniejszy salon Audi w Polsce – Audi City Warszawa.

Termin i miejsce wydarzenia

21 września 2021

Godz. 9:30 – 12:30

Audi City Warszawa

Plac Trzech Krzyży 10/14

W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo okazję dowiedzieć co to jest Shadow IT, CASB, Posture Management i co oferuje McAfee w dziedzinie cloud security dla najpopularniejszych usług m.in. Microsoft 365, Google Workspace, AWS.

Chmura, chmurze nie równa – jak poradzić sobie z bezpieczeństwem różnorakich usług cloudowych z wykorzystaniem narzędzi McAfee

Prowadzący: Grzegorz Łazęcki, IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

Dynamika rozwoju usług chmurowych SaaS, PaaS i IaaS pozwala w prosty sposób uruchamiać nowe funkcjonalności dla biznesu. Rynek usług chmurowych na świecie rośnie ok. 20% rocznie, a adopcja ich przez polskie firmy pokazuje, że coraz więcej osób przekonało się do chmur i docenia ich zalety. Organizacje chcące zachować konkurencyjność w coraz bardziej cyfrowym świecie wdrażają rozwiązania chmurowe, które przyśpieszają proces wdrażania nowych projektów. Pozostaje tylko kwestia nadążenia z usługami bezpieczeństwa dla chmur. Od monitoringu aktywności i wykrywania anomalii, poprzez ochronę przed malwarem i atakami, a skończywszy na systemach ochrony danych przed wyciekiem dla usług chmurowych.

Zapraszamy także na prezentację eksperta Arrow ECS, podczas której opowiemy o korzyściach jakie można osiągnąć inwestując w nowoczesne rozwiązania macierzowe.

Innowacyjne przetwarzanie danych – macierz Dell PowerStore

Prowadzący: Bogusław Porada, Arrow ECS

Dziś wchodzimy w nową erę – połączenia olbrzymiej ilości danych oraz rozwoju innowacyjności. Połączenie to pozwala na rozwój nowych oraz świadczenie bardziej dopasowanych usług dla klientów końcowych, ale też stawia przed nami nowe wyzwania związane z obsługą danych. Aby dotrzymać kroku epoce danych macierze ewoluowały, dając nam możliwość obsługi danych niezależnie od ich typu, możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb klientów oraz wyższy poziom ochrony. Tak właśnie została zaprojektowana nowa macierz DELL PowerStore, która idealnie wpisuje się w erę rewolucji cyfrowej.

AGENDA

  9:30 – 10:15 Rejestracja i śniadanie z kuchni Sheraton

10:15 – 10:25 Powitanie przez Gospodarza – Audi

10:25 – 11:00 Prezentacja Grzegorza Łazęckiego, ITSS

11:00 – 11:35 Prezentacja Bogusława Porady, Arrow ECS

11:35 – 12:15 Pytania i odpowiedzi, czas na rozmowy przy kawie i przekąskach

              12:15 Możliwość zapoznania się z ofertą marki Audi

Dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy upominek – Smartband XIAOMI Mi Band 6.

Rejestracja na wydarzenie:

KLIKNIJ TUTAJ

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową.

Spotkanie dedykowane jest dla szefów działów IT oraz kadry zarządzającej w średnich i dużych organizacjach.

OSOBA KONTAKTOWA

Krzysztof Jaśkiewicz

Dyrektor Pionu Sprzedaży

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

+48 733 888 020

krzysztof.jaskiewicz@itss.pl

Warto przeczytać