Śniadanie technologiczne: Ochrona danych według Dell Technologies i Trellix

W imieniu naszych partnerów DELL Technologies, Trellix, dystrybutora Arrow oraz własnym zapraszamy na śniadanie technologiczne poświęcone narzędziom ochrony danych.  W programie spotkania dwie ciekawe prezentacje, w trakcie których dowiecie się jak skutecznie zabezpieczyć organizacje przed wyciekiem danych w dobie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw oraz jak ochronić swoje dane przed skutkami udanego ataku ransomware przy użyciu Cyfrowego Bunkra. Tuż po prezentacjach zapraszamy na część networkingową z ekspertami branży cyberbezpieczeństwa.  

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA

27.09.2023, godzina 9:00 – 13:00

Restauracja STREFA, Próżna 9 Warszawa

AGENDA

9:00 – rejestracja i śniadanie

10:00 DELL Technologies „Zostałem zaszyfrowany! I co dalej?”

Jak ochronić swoje dane przed skutkami udanego ataku ransomware przy użyciu Cyfrowego Bunkra oraz Dell RecoverPoint for Virtual Machines, który umożliwia szybkie odzyskiwanie maszyn wirtualnych VMware i umożliwia wydajne testowanie, zarządzanie i koordynowanie operacji tworzenia kopii zapasowych operacyjnych i odzyskiwania po awarii.

Prelegenci:
Bartłomiej Galiński Dell Technologies Technical Solutions Engineer w Arrow ECS

11:20 – przerwa kawowa

11:30 – Trellix x Skyhigh Security x ITSS „Ochrona przed wyciekiem informacji w dobie aplikacji chmurowych”

Podejście do ochrony informacji wymaga wykorzystania rozwiązań umożliwiających widoczność i kontrolę danych niezależnie od miejsca ich utworzenia i przechowywania. Podczas sesji zostaną przedstawione narzędzia, które skutecznie zabezpieczają organizacje przed wyciekiem danych w dobie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

Prelegenci:
Piotr Tobiaszewski Software Pre-Sales Engineer w Trellix
Konrad Olszewski – Architekt Bezpieczeństwa w ITSS

13:00 – rozmowy kuluarowe i zakończenie śniadania

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową. Rejestracja trwa do 25 września br. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla każdego Uczestnika przygotowaliśmy upominek.

Warto przeczytać