Bezpieczny dostęp do sieci i chmury z FortiSASE

Zapraszamy na wydarzenie poświęcone rozwiązaniu FortiSASE oraz jego integracji z FortiCASB. Podczas prezentacji przedstawimy ogólne zasady działania obu rozwiązań, omówimy funkcjonalności FortiSASE i integracje z FortiCASB, jak również zaprezentujemy na żywo praktyczną konfigurację FortiSASE zapewniającą bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet oraz zasobów on-prem.

FortiSASE to innowacyjny produkt od Fortinet. Jest usługą bezpieczeństwa krawędzi sieci (SASE – Secure Access Service Edge), która integruje sieci WAN z usługami bezpieczeństwa w chmurze. Ta konfiguracja pozwala na zabezpieczanie sieci przed zagrożeniami cybernetycznymi bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń.

FortiSASE oferuje zintegrowane funkcje, takie jak firewall, detekcja zagrożeń, zapobieganie utracie danych, sieci VPN i inne. Wszystko to jest dostępne w chmurze, umożliwiając skalowanie usługi zgodnie z potrzebami. Rozwiązanie FortiSASE jest kompatybilne z gamą produktów Fortinet, umożliwiając tworzenie kompleksowego systemu bezpieczeństwa sieci. Ponadto, FortiSASE umożliwia bezpieczny dostęp do sieci dla pracowników pracujących zdalnie. Usługa oferuje również zaawansowane funkcje zarządzania ruchem sieciowym, które pomagają w optymalizacji wydajności sieci. FortiSASE współpracuje ponadto z wieloma platformami chmurowymi, takimi jak AWS, Azure, Google Cloud i inne.

AGENDA

9:00 – 9:30 Rejestracja uczestników        

9:30 – 11:00 Bezpieczny dostęp do sieci i chmury z FortiSASE – Sławomir Napiórkowski, Inżynier ITSS

11:00 – 11:45 Networking

TERMIN I MIEJSCE SPOTKANIA
28 maja, godzina 9:00 – 11:45
Restauracja STREFA
ul. Próżna 9, Warszawa

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową. Rejestracja trwa do 24 maja br. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Kontakt:

Krzysztof Jaśkiewicz, Dyrektor Pionu Sprzedaży ITSS, +48 733 888 020, krzysztof.jaskiewicz@itss.pl

Warto przeczytać