Rozwiązania TXOne i RidgeSecurity dostępne w ofercie ITSS

ITSS nawiązała partnerstwa z firmami TXOne oraz RidgeSecurity poszerzając tym samym portfolio oferowanych produktów o kolejne marki branży cyberbezpieczeństwa posiadające najwyższej jakości, sprawdzone na rynku i najlepiej oceniane przez niezależne światowe instytucje produkty.

TXOne Networks to producent natywnego dla OT rozwiązania cyberbezpieczeństwa zapewniającego niezawodność i bezpieczeństwo środowisk ICS i OT z wykorzystaniem metodologii OT zero trust. W portfolio produktowym marki TXone znajdują się przemysłowe systemy IPS/IDS, Firewalle Nowej Generacji (NGFW) oraz oprogramowanie do zabezpieczania systemów operacyjnych na punktach końcowych. Rozwiązania integrują się ze zróżnicowanymi zasobami typowymi dla sieci przemysłowych, zapewniając w czasie rzeczywistym dogłębną ochronę cybernetyczną zarówno urządzeń o znaczeniu krytycznym, jak i sieci OT.

Marka RidgeSecurity oferuje produkty do automatyzacji testów penetracyjnych serwerów i aplikacji webowych, takich jak RidgeBOT – platformę do w pełni zautomatyzowanych zaawansowanych testów penetracyjnych wspierającą bezpieczeństwo cybernetyczne w organizacji w zakresie infrastruktury serwerowej i aplikacji webowych.

RidgeBOT zapewnia możliwość weryfikacji realnego stanu zabezpieczeń zarówno serwerów, na których realizowane są usługi jak też samych aplikacji webowych. Weryfikacja stanu zabezpieczeń i ryzyka jest realizowana w oparciu o realne metody ataków, które producent udostępnia w postaci kontrolowanych i w pełni bezpiecznych testów penetracyjnych, wykonywanych automatycznie, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy przez operatora platformy a wynikiem jej działania jest szczegółowy raport zawierający wykryte podatności, ale nade wszystko szczegółowo opisane metody kompromitacji zabezpieczeń serwerów i aplikacji webowych. 

Aby dowiedzieć się więcej o nowościach skontaktuj się z naszym zespołem!

Warto przeczytać