Warsztaty: Jak wykorzystać integrację i migrację danych do rozwoju biznesu?

Czy istnieje firma, która korzysta tylko z jednego systemu informatycznego? Czy nadal „w szufladzie” leżą dane, które były przydatne naście lat temu? Czy excel wystarczająco wspiera bieżące prace i uzupełnia funkcjonalności, których nie ma w podstawowych systemach?

A gdyby tak stworzyć ekosystem, w którym raz wprowadzona informacja pojawia się we wszystkich niezbędnych miejscach? Gdyby każdy z użytkowników miał spójny i przejrzysty interfejs do codziennej pracy i mógł pracować w zintegrowanym środowisku? Gdyby analizy były w zasięgu każdego, a dane z wielu systemów dostępne były w jednym miejscu?

Czy migracja i integracja danych muszą być wyzwaniem dla organizacji? Jak podejść do takiego projektu? Jak wykorzystać migrację i integrację do rozwoju swojej firmy? Na te i inne pytania odpowiemy wraz z naszym partnerem technologicznym Fujitsu Technology Solutions w trakcie spotkania, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Spotkanie jest dedykowane dla szefów działów IT oraz kadrze zarządzającej.

TERMIN I MIEJSCE WYDARZENIA

18 października 2022 r., godz. 12.00

Restauracja MOKOLOVE

ul. Różana 14, Warszawa

REJESTRACJA NA WYDARZENIE formularz rejestracyjny

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja oraz otrzymanie potwierdzenia drogą e-mailową. Rejestracja trwa do 14 października br.

AGENDA

12:00 – rejestracja, powitanie, lunch

13:15 – Centralny system zarządzania informacjami. Jedno środowisko – wiele systemów

14:00 – Wykorzystanie danych i sztucznej inteligencji (AI) w praktyce na przykładach wdrożeń

14:45 – Bezpieczeństwo Twoich informacji. Jak zadbać o dane?

15:30 – networking

Warto przeczytać