ITSS z wyróżnieniem na IBM Business Partner Summit 2024

W trakcie tegorocznego spotkania partnerskiego IBM uhonorowała naszą firmę wyróżnieniem za największą sprzedaż rozwiązań IBM Security do nowych klientów w roku 2023.

IBM Security posiada zaawansowane i zintegrowane portfolio rozwiązań i usług z zakresu cyberbezpieczeństwa wyposażone w sztuczną inteligencję. Nowoczesne podejście do strategii bezpieczeństwa wykorzystuje zasadę zero trust.

Integruje rozwiązania zaprojektowane w celu ochrony użytkowników cyfrowych, zasobów, wrażliwych danych, punktów końcowych i Internetu przedmiotów oraz wdraża technologię do zarządzania obroną przed rosnącymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Pomaga zarządzać ryzykiem i lukami w zabezpieczeniach oraz zarządzać nimi w środowisku chmury hybrydowej.

Oferuje najnowsze rozwiązania EDR, XDR, SIEM, SOAR, bezpieczeństwa danych, bezpieczeństwo sieci i punktów końcowych na urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych, laptopach, IoT, sieci i infrastrukturze, ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi czy rozwiązania IAM.

Warto przeczytać