ITSS wspólnie z Fortinet partnerami merytorycznymi na CyberGOV!

Już 20 maja br. rozpocznie się CyberGOV – najważniejsza konferencja z zakresu bezpieczeństwa IT w sektorze publicznym.

Pierwszego dnia konferencji 20 maja br. ITSS i Fortinet, partnerzy merytoryczni, zapraszają do udziału w:

– prezentacji Bezpieczna poczta elektroniczna. Zaawansowane metody ochrony poczty elektronicznej

Poczta elektroniczna jest jednym z głównych kanałów komunikacji elektronicznej wykorzystywanych obecnie na świecie. Jednocześnie jest najbardziej podatnym medium na wykorzystanie w celach przełamania bezpieczeństwa organizacji. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa tego typu komunikacji powinno być priorytetem w strategii każdej firmy.  Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom zaprezentujemy rozbudowane metody ochrony poczty email z wykorzystaniem rozwiązań firmy Fortinet.

– sesji dyskusji rountables pt. Kompletne zabezpieczenie organizacji. Architektura referencyjna w oparciu o Fortinet Security Fabric

Jakie strefy bezpieczeństwa w organizacji zdefiniować i jak zabezpieczyć każdą z nich?

Czy dywersyfikacji rozwiązań security ma sens? Jakie są zalety rozwiązań zintegrowanych?

Co to jest Security Fabric i dlaczego warto w to wejść?

Drugiego dnia, 21 maja br., zapraszamy na warsztaty SD-WAN odpowiedź na wysokie koszty MPLS?, podczas których zaprezentowane zostaną możliwości technologii SD-WAN firmy Fortinet do wytworzenia rozległej sieci WAN i możliwości sterowania ruchem. Uczestnicy dowiedzą się nie tylko jak zbudować wysokowydajną i skalowalną sieć WAN, ale również będą mogli zobaczyć w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo komunikacji zbudowanej sieci. Jako temat aktualny, uczestnicy warsztatu dowiedzą się czy funkcjonalność SD-WAN da się wykorzystać do polepszenia jakości i bezpieczeństwa komunikacji użytkowników pracjących zdalnie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://www.cybergov.pl/rejestracja/

Warto przeczytać