ITSS ponownie z Diamentem Forbesa

Z dumą informujemy, że już po raz drugi IT Systems and Solutions została wyróżniona w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, które na przestrzeni ostatnich trzech lat, osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. W tegorocznej, 16 edycji rankingu na liście znalazła się rekordowa ilość 16 385 firm, aż 4,5 tysiąca więcej względem ubiegłorocznego zestawienia. W kategorii poziomu przychodów 50–250 mln złotych ITSS uplasowała się na 160 miejscu na liście regionalnej i 590 miejscu listy ogólnopolskiej.

To wyróżnienie jest bezpośrednim odzwierciedleniem naszej misji – dostarczania najwyższej jakości rozwiązań technologicznych, które napędzają transformację cyfrową i wspierają rozwój naszych klientów. Jest także potwierdzeniem zaangażowania, pasji i determinacji oraz ciągłego dążenia do obranych celów całego naszego zespołu. To on jest fundamentem sukcesu, inspiracją i dowodem na to, że zespołowa współpraca może przenosić góry.

Dziękujemy naszym Klientom, za zaufanie i otwartość na nowe technologie, za każde wyzwanie, które przed nami postawiliście. To one motywują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych produktów i usług.

Dziękujemy naszym Partnerom. Współpraca z Wami jest nieocenionym źródłem wiedzy i inspiracji, dzięki którym możemy lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, wyznaczając nowe standardy w branży IT.

Trzymamy się obranego kierunku!

Warto przeczytać