ITSS partnerem merytorycznym WorldSkills Poland

Już 2 czerwca w Lubelskim Centrum Innowacji i Technologii odbędzie się największy konkurs nowych technologii w Polsce – Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland 2021. IT Systems and Solutions została partnerem merytorycznym wydarzenia, w konkurencji Cyberbezpieczeństwo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Tegoroczne eliminacje do światowego konkursu odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna, Cyberbezpieczeństwo, Mechatronika, Przemysł 4.0 oraz Chmura obliczeniowa. Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills w Szanghaju.

Do dnia 23 kwietnia 2021 roku można zgłaszać chęć udziału w konkursie w konkurencji Cyberbezpieczeństwo! Szczegółowe informacje oraz regulamin konkurencji dostępy jest na stronie Organizatora: https://skillspoland2021.lubelskie.pl/cyberbezpieczenstwo/

Więcej informacji o eliminacjach znajdziesz na: https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-lublin/

Zapraszamy do udziału!

WorldSkills Poland jest inicjatywą zachęcającą młode, utalentowane osoby do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez udział  w prestiżowych, międzynarodowych konkursach WorldSkills i EuroSkills.

WorldSkills to największy na świecie konkurs umiejętności zawodowych. Międzynarodowe, cykliczne wydarzenie przyciąga corocznie młodych ludzi z 85 państw z całego świata. W konkursach mogą wziąć udział najbardziej utalentowani uczniowie, laureaci olimpiad i innych konkursów branżowych w wieku 18-22 lata. Każdy kraj może zgłosić tylko jednego zawodnika/drużynę do konkurencji w danej edycji. Zawodnik może reprezentować kraj tylko raz w danej dyscyplinie w każdym z konkursów.

Warto przeczytać