ITSS partnerem merytorycznym CyberGOV ’23

Zapraszamy serdecznie na tegoroczną edycję konferencji CyberGOV w 100% poświęconą bezpieczeństwu cyfrowemu instytucji sektora publicznego. Jak co roku wydarzenie zamknie się w dwóch intensywnych dniach spotkań, wykładów, dyskusji i warsztatów. Szczegółowa agenda konferencji oraz rejestracja dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia www.cybergov.pl.

W szczególności zapraszamy do spotkania z nami już 18 maja w strefie wystawienniczej oraz do udziału w warsztatach online w drugim dniu konfenecji, które poprowadzi Inżynier bezpieczeństwa ITSS, Łukasz Siwka. Łukasz poruszy temat wykorzystania oprogramowania Pentera do automatyzacji testów bezpieczeństwa w organizacjach, skupiając się na narzędziach oraz sposobach ich zastosowania do identyfikacji i rozwiązania problemów związanych z bezpieczeństwem cyfrowym. Omówi także różnorodne techniki wykorzystywane przez cyberprzestępców oraz metody wykrywania i neutralizowania podatności za pomocą Pentera.

Zapraszamy również serdecznie do udziału w aktywnościach naszych partnerów – prezentacji onsite Radka Kucika w pierwszym dniu wydarzenia oraz do udziału w sesji roundtable moderowanej przez eksperta firmy Trend Micro.

Warto przeczytać