ITSS partnerem merytorycznym CyberGOV 2022

Serdecznie zapraszamy na konferencję CyberGOV 2022 poświęconą cyberbezpieczeństwu instytucji sektora publicznego. Tegoroczna edycja to 2 dni wykładów, dyskusji i warsztatów w formule hybrydowej przy udziale 40 ekspertów cybersecurity. W szczególności zapraszamy na prezentacje i warsztaty prowadzone przez zespół ITSS. Szczegóły i agenda konferencji dostępna na stronie internetowej wydarzenia www.cybergov.pl.


Pierwszego dnia wydarzenia Grzegorz Łazęcki podejmie priorytetowy w chwili obecnej dla wielu organizacji temat – zarządzanie cyberbezpieczeństwem i szacowanie ryzyka w niepewnych czasach i stale zmieniającym się otoczeniu. Odpowie na aktualne dylematy związane z brakiem wykwalifikowanej kadry, nadmierną ilością alertów oraz kosztownym i długotrwałym procesem pozyskiwania wiedzy o zagrożeniach. Zaprezentuje rozwiązanie, które sprawnie i szybko pozwala wdrożyć zautomatyzowany i efektywny sposób zarządzania cyberbezpieczeństwem całej organizacji – platformę Trend Micro Vision One, uznaną za lidera wśród dostawców XDR.

Zapraszamy na prezentację w trakcie której dowiesz się, w którą stronę zmierza technologia wykrywania i zabezpieczenia, dostępna już dziś dla wszystkich.

Drugiego dnia konferencji Inżynierowie ITSS poprowadzą warsztaty online, w trakcie których zaprezentują możliwości skutecznej ochrony serwerów oraz stacji roboczych, w tym ochronę przed wykorzystaniem podatności, wykrywaniem luk w zabezpieczeniach. Odpowiedzą na pytanie, jak skutecznie podjąć skorelowane badania zagrożeń między warstwami, wykraczające poza punkt końcowy i jak usprawnić pracę zespołów ds. bezpieczeństwa dzięki centralnej konsoli do zarządzania bezpieczeństwem w organizacji.

Weź udział i sprawdź jak ułatwić sobie życie administratora bezpieczeństwa w codziennej pracy optymalizując koszty dla firmy.

Warto przeczytać