ITSS Parterem Głównym konkurencji Cyberbezpieczeństwo na SkillsPoland 2022!

Już po raz drugi, we współpracy z WorldSkills, wspieramy młode talenty branży informatycznej! ITSS została Parterem Głównym konkurencji Cyberbezpieczeństwo SkillsPoland 2022, największego branżowego konkursu dla młodych fachowców w Polsce! Ekspertem i jednocześnie Mentorem uczestników konkurencji jest Grzegorz Łazęcki. Pod jego okiem zwycięska drużyna przygotuje się do światowego konkursu WorldSkills 2024 w Lyonie. Finał SkillsPoland 2022 już 23-25 listopada br. w AmberExpo w Gdańsku.

Zachęcamy młodych, zdolnych, ambitnych ludzi mających fach w ręku, aby spróbowali swoich sił w gronie najlepszych. Wciąż trwa rejestracja zawodników do 22 konkurencji! Szczegóły, regulamin oraz rejestracja do zawodów Cyberbezpieczeństwo znajduje się na stronie Organizatora.

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. W EuroSkills rywalizuje 31 państw z Europy, 85 państw w edycji globalnej WorldSkills. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Warto przeczytać