ITSS dołączyła do Lyvia Group

W czerwcu br. IT Systems and Solutions stała się częścią Lyvia Group. To nowy, ważny etap w historii firmy. Wierzymy, że ta synergia jest milowym krokiem naprzód, który nie tylko wzmocni pozycję ITSS na rodzimym rynku IT, ale przede wszystkim umożliwi wyjście z ofertą produktową na rynki całej Europy, co z pewnością przyczyni się do dynamicznego rozwoju marki i jej silnego wzrostu.

Jesteśmy przekonani, że partnerstwo z Lyvia Group wzmocni naszą zdolność tworzenia kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, infrastruktury i rozwiązań softwarowych dostarczających naszym Klientom jeszcze większej wartości. 

Inwestycja w ITSS stanowi także ważny krok w działalności Lyvia Group, która rozszerza swoje portfolio o spółkę świadczącą komplementarne usługi IT z zakresu bezpieczeństwo – infrastruktura – software, wchodząc tym samym do dynamicznie rozwijającego się sektora cybersecurity. ITSS jest drugą firmą z regionu Europy Środkowej i Wschodniej w grupie.

Zgodnie z DNA Lyvia Group, ITSS zachowuje obecny brand, zespół, zarząd firmy oraz pełną kontrolę operacyjną. W Spółce pozostają również jej dotychczasowi właściciele, którzy w ramach transakcji wymienią część swoich udziałów w ITSS na udziały w Lyvia Group.

Przed nami wizja wspólnych sukcesów i stabilnej przyszłości.

Lyvia Group to europejski lider w zakresie technologii cyfrowych i innowacyjnych usług. Posiada silne portfolio składające się z 35 niezależnie zarządzanych najlepszych w swojej klasie spółek, działających w różnych sektorach IT, oferujących oprogramowanie, aplikacje, sztuczną inteligencję, rozwiązania chmurowe, specjalistyczne doradztwo IT oraz usługi konsultingowe w krytycznych obszarach biznesowych i technicznych.

Warto przeczytać